Dovolená v Chorvatsku

Chorvatsko je oblíbeným cílem zejména českých turistů, a to nejenom díky příznivým cenám služeb, relativně přijatelné vzdálenosti, neexistencí jazykových bariér apod. Pokud se chystáte na svou první dovolenou, dovolená v Chorvatsku Vám sedne!
Hlavním městem Chorvatska je Záhřeb. Tuto živoucí metropoli najdete ve vnitrozemí na severozápadě Chorvatska. Dalším velkým chorvatským městem je Dubrovnik, který je již několik let zapsán na Seznamu světového dědictví UNESCO, a je jedním z nejvíce navštěvovaných měst v celé oblasti. Celé Jadranské pobřeží s jeho četnými ostrovy je velmi lákavé – zkuste navštívit třeba města Rijeka, Split, Zadar, Makarska ale i další. Ve vnitrozemí pak najdete oblíbený cíl zejména pro zahraniční turisty – Plitvická jezera, nádhernou soustavu jezer, zasazených ve vápencové krajině. Dovolená v Chorvatsku Vám nabízí celou soustavu výletů, poznání a skvělé zábavy!

Objevy a poznání

V Chorvatsku je pořád co poznávat. Vydejte se na nákupy do měst, nebo tichým krokem horskou divočinou. Je jen na Vás, jak svůj čas strávíte. dovolená v Chorvatsku Vám umožní cokoliv!